Огорожа з металевого паркану: вибираємо красивий і практичний дизайн

Огорожа своєї території від сторонніх очей, нежданих гостей, навіть умовне, - природне бажання кожного домовласника. З цим завданням відмінно справляється паркан. Від місця розташування приватного будинку, від смаку господаря, його фінансових можливостей і професіоналізму тих, хто його буде проектувати і будувати, багато в чому залежить, яким він буде.

Фахівці компанії "А-Квадрат", виходячи вже з свого чималого досвіду, в залежності від того, які функції повинен виконувати паркан, запропонують різні варіанти огорож за висотою, конструкцією, дизайном, способом виготовлення і монтажу. Якщо будівництво забору передбачає установку його по периметру всієї ділянки, тут вам порекомендують звернути увагу на деякі аспекти:

1. Чим ближче будинок знаходиться до шумної дороги, тим більш глухим і закритим повинен бути паркан.
2. Важливо зберегти загальний стиль всього архітектурного ансамблю, все повинно бути гармонійно.
3. Врахувати особливості місцевого ландшафту.
4. Розмір бюджету, який готові виділити на будівництво паркану.
5. Іноді навіть відносини з сусідами також відіграють важливу роль у виборі виду конструкції)).

Зупинимо свою увагу на такому виді паркану, як штакетний металевий паркан. Його можна назвати прогресивною і технологічною альтернативою класичному дерев'яному штакетнику. Огорожа з металевого паркану досить популярна і на присадибній ділянці, і на заміській дачі, і в міському приватному секторі.

Основні характеристики штакетного металевого паркану від "А-Квадрат"

1. Металевий паркан - огорожа, утворена за допомогою вузьких профільованих сталевих листів, що імітують оброблену декоративну дошку.
2. З обох сторін листи ламінуються спеціальним захисним полімерним покриттям, щоб захистити їх від несприятливого впливу навколишнього середовища і надати їм певний колір (є широкий спектр кольорів).
4. Ламелі (вертикальні елементи), як правило, встановлюються на певній відстані одна від одної, що дозволяє візуально розширити простір ділянки.

Існує безліч варіантів, модифікацій металевого паркану, в якого може бути різна товщина матеріалу, довжина металевих полотен, форма кінцевих зрізів. Досвідчені фахівці завжди порекомендують саме той варіант, який в повній мірі буде відповідати вашим особистим уподобанням і гармоніювати з існуючими будівлями.

Підводячи підсумок всьому сказаному, можна виділити основні переваги металевого паркану:

- простота монтажу і транспортування;
- естетичний зовнішній вигляд (близький до класичного);
- багата кольорова палітра;
- можливість комбінування з іншими матеріалами (наприклад, з цеглою);
- висока стійкість конструкції до впливу несприятливих зовнішніх факторів навколишнього середовища;
- абсолютна невимогливість до догляду;
- тривалий період експлуатації.

У творчій майстерні "А-Квадрат" кожен раз народжуються нові ідеї. Створені огорожі у Львові, Луцьку, Києві - яскравий тому приклад. Звернувшись в компанію, ви обов'язково отримаєте кілька цікавих рішень і для себе!