Барбекю з цегли - основні правила побудови

Літо - пора відпочинку. Що може бути прекрасніше затишним теплим вечером насолоджуватися прекрасною природою у себе на дачі в хорошій компанії, поїдаючи апетитне смажене м'ясо або будь-яку іншу страву, приготовану на багатті? Утім, усі ми прекрасно знаємо, що такі вироби мають свій неповторний смак і аромат. Для цього ідеальним варіантом стане будівництво барбекю з цегли. Для власників дачних ділянок - це саме те, що потрібно. Адже на ньому також можна готувати і інші страви. Що потрібно знати про особливості побудови?

Перше, що потрібно враховувати, - це можлива небезпека від вогню. Тому варто оснащувати майданчик далеко від гілок дерев, а також щоб поруч не перебували споруди з дерева. У той же час, потрібно, щоб барбекю і кухня мали зручний зв'язок між собою по доріжці або алейці, щоб підносити посуд та інше кухонне приладдя.

Коли вибрано місце, далі можна складати проект барбекю. Розміри необхідно вибирати залежно від можливої кількості гостей, які будуть приходити до вас. Коли креслення готове, можна приступати до безпосередньої побудови споруди.

Необхідні матеріали для спорудження: цегла, розчин з цементу і піску, бетон. Працювати при цьому треба за допомогою кельми і будівельного рівня.

Найпростіша конструкція барбекю являє собою ящик з відкритим верхом. При будівництві необхідно враховувати висоту конструкції, а також її стійкість. Тому під конструкцією повинен знаходитися міцний фундамент. Барбекю також може будуватися з прибудовою до кам'яної або цегляної стіни, щоб захистити полум'я від вітру. Елементи, які мають безпосередній контакт з вогнем, найкраще виконувати з вогнетривкої цегли. Також потрібно забезпечити можливість знімання решіток на зимовий період, щоб вони не іржавіли під відкритим небом. Багато будівельників віддають перевагу споруді барбекю з витяжкою у вигляді металевої парасольки. Це, по-перше, хороший захист від можливого дощу. По-друге, якщо застосовується вогнетривка цегла з металевим ковпаком нагорі, будуть розсікатися іскри. Однак не рекомендується застосовувати асбоцемент для витяжки, оскільки він шкідливий для здоров'я.

В якості палива можна використовувати деревне кускове вугілля або вугільні брикети, які дають більше жару. Якщо в піддоні застосовувати алюмінієву фольгу, це забезпечить гарну чистку і більш потужне відбиття тепла.

Якщо вас зацікавили цегляні барбекю і ви хочете побудувати у себе на ділянці такий, пропонуємо звернутися до професіоналів. Компанія «А-квадрат» здійснює будівництво з урахуванням всіх нюансів і потреб. Використовуємо якісний матеріал. Порадуйте своїх гостей смачним м'ясом, приготованим на власному барбекю.