Альтанки з цегли - оригінально та яскраво!

Мрієте про власний затишний куточок надворі? Його можна створити. Що може бути кращим за теплі сімейні вечори в альтанці в теплу пору? Альтанка з цегли чудово підійде для дачної території або ж для приватного будинку з великим подвір'ям. Також можна поставити альтанку на території розважальних закладів, кафе, ресторанів, готелів, пляжів, відпочинкових комплексів та санаторіїв.

Альтанки з цегли - чудовий вибір в літню пору. Це практично і красиво. Уже не одне десятиліття альтанки є найбільш популярним елементом саду. Відомі людству ще з античних часів! Будь-який відпочинок стає кращим на свіжому повітрі. Зараз їх є надзвичайно багато різних видів, конструкцій та моделей.

Цегла - універсальний матеріал. Її використовують для оформлення різних споруд, доріжок, стін, огорож, будівель. Вона виглядає набагато яскравіше, аніж звична всім альтанка з дерев'яних матеріалів.

Є безліч видів цегляних альтанок:

♦закриті;
♦відкриті;
♦з мангалом;
♦з барбекю;
♦з каміном;
♦прямокутні;
♦багатогранні;
♦круглі;
♦двоповерхові.

При будівництві використовують різні види цегли. Беруть один матеріал, або два і більше. Альтанку, виготовлену лише з цегли, зустріти можна вкрай рідко. Цеглу гармонійно поєднують з деревом, металом, полікарбонатом та прикрашають кованими оригінальними елементами або вишуканою дерев'яною ажурною різьбою.

Цегляна альтанка має безліч переваг:

√цегла не нагрівається від спеки;
√стійка до будь-яких погодних умов;
√цегла негорюча, тож легко влаштувати барбекю всередині;
√виглядають вишукано;
√надійна та прослужить декільком поколінням;
√можна поставити скло, провести електрику та каналізацію (це буде ідеальний літній будиночок).

Альтанка для дачі - ваша мрія? Компанія "А-Квадрат" допоможе втілити її в реальність! Наша команда складається з фахівців, котрі мають багаторічний досвід у цій сфері. Ми знаємо, як створити досконалий ландшафтний витвір для вашого саду. Зв'яжіться з менеджером компанії, і він відповість на будь-які ваші запитання.

Переваги компанії "А-Квадрат":

1) ексклюзивність;

2) досвід, перевірений роками;

3) команда професіоналів;

4) гарантія якості;

5) індивідуальний підхід до кожного клієнта;

6) оперативна робота.

Заходьте на сайт та переглядайте каталог. Замовляйте послуги за контактними номерами, вказаними на сайті компанії.