Огорожа з цегли - все, що необхідно знати

Паркан є показником достатку власника і підкреслює красу навколишнього ландшафту. Тому вибір матеріалу є важливим моментом. Тут, звичайно, кожен вибирає те, що йому по кишені і до душі, але протягом довгого часу паркан з цегли є популярним видом. Він додає солідності і значності. Цегляний паркан створює атмосферу захищеності від зовнішнього світу. Що ще потрібно знати про нього?

Спочатку паркан з цегли являв собою стіну, яку зводили з використанням різного виду цегли і бетонних блоків. При цьому слід створювати дуже міцний фундамент. Конструкція забору повинна бути посиленою, тому використовуються стовпи, які розташовуються на рівній один від одного відстані. Вони зазвичай зводяться з того ж матеріалу, що і паркан. Також можливі варіанти, коли оформляється цоколь, який йде від земної поверхні і тягнеться уздовж. Або ж карниз - охоплює верхню частину паркану.

Паркани з цегли будуються з різних видів зазначеного матеріалу. Будь-який з цих матеріалів є по-своєму красивим, головне якісно провести процес спорудження, щоб елементи акуратно були укладені. Розміри і висоту забору тут можна вибирати самим. Але слід враховувати також, що кожен з видів цегли має свої особливості і можливості комбінування. Завдяки різноманітності видів цегли, можна експериментувати з формою і стилем, зробивши паркан ідеальним доповненням ландшафтного дизайну.

Паркан повинен виконувати 2 функції: захищати територію вашої ділянки від можливих недоброзичливців, а також як декоративний елемент - доповнювати екстер'єр будинку і ділянки в цілому. Тому варто знайти оптимальний баланс між надійністю огорожі, зовнішнім виглядом і фінансовими витратами на спорудження.

Варто відзначити такий позитивний фактор як відсутність корозії, що характерно для парканів з ковки. Паркан з цегли є довговічною спорудою, яка не потребує додаткового догляду. Така огорожа стане максимально надійною фортецею, яке прикрасить ваше житло.

Компанія «А-Квадрат» пропонує побудувати цегляний паркан. Ми створюємо оригінальні композиції з цегли, які прикрасять ваш приватний будинок або заклад будь-якого типу. Працюємо в містах Луцьк та Львів. Гарантуємо якісне виконання і ексклюзивність.