Сучасні паркани – металеві паркани   

"Обличчя" господаря – це не лише його будинок, а й уся присадибна ділянка, яка повинна бути доглянутою та мати гарний вигляд. Невід'ємною частиною красивого та затишного подвір'я є паркан, який виготовляється різних розмірів та з різних матеріалів. Кілька десятиліть тому найпопулярнішими були дерев'яні паркани завдяки своїй ціні. Але поступово люди почали відмовлятися від них, адже вони швидко втрачають свій першопочатковий зовнішній вигляд. Такий паркан потребує постійних реставрувальних робіт, швидко псується під впливом погодніх чинників.

Альтернативним варіантом дерев'яного штахету тепер є металевий. Його істотною перевагою є міцність та широкий вибір кольорів. Такі сучасні паркани характеризуються стійкістю до погодних умов, адже дощі не здійснюють такого впливу на металевий паркан, як на дерев'яний.

Ще однією перевагою парканів із металу є простота їх монтажу. Паркан із штахетника збирають аналогічно дерев'яному паркану. Завдяки широкій колірній гамі парканів можна вдало підібрати гармонійне доповнення Вашого будинку.

Паркан із штахетника (євроштахетник) може використовуватися для огородження територій навчальних закладів, лікарень, військових об'єктів, житлових та дачних будинків. Перевагою євроштахетника є ціна, яка є нижчою порівняно з іншими видами огорож.

Пам'ятаємо, що паркани з металевого матеріалу можна використовувати і для огородження клумб. Це дає змогу підкреслити єдиний стиль присадибної ділянки, надати особливого вигляду та гармонійності. Для огородження квітників використовують штахети дещо меншого розміру, ніж для огородження всієї ділянки. Такий паркан виконує здебільшого декоративну функцію.

Чудовим варіантом огорожі є комбінований паркан, який виготовляється з металевого штахетнику та цегли. Цегла тут – це базовий матеріал, з якого роблять парканні стовпи, а зі штахетнику роблять заповнення прольотів. Такі паркани виглядають дуже оригінально та дорого, притому що ціна на них не надто висока.

Взагалі металевий штахетник – це чудовий матеріал для створення неповторного паркану для Вашого подвір'я. Пам'ятайте, що сучасний паркан – це паркан із металевого матеріалу. Ви можете осучаснити свою присадибну ділянку разом із компанією "А-Квадрат".

Широкий вибір матеріалів, які потрібні для створення парканів, є у інтернет-магазині "А-Квадрат". Тут можна придбати як металевий штахетник високої якості, так і різноманітні види цегли. Ціни на товари приємно здивують Вас! Їх можна уточнити у менеджерів компанії. Увесь пропонований асортимент можна переглянути у каталозі.