Клінкер цегла: особливості та призначення

Що ж таке клінкер? Це будівельний матеріал, який характеризується особливою міцністю та виготовляється зі спеціального глиняного матеріалу. Батьківщиною клінкеру вважається Голландія, бо саме там вперше почали застосовувати цей будівельний матеріал.

Особливості клінкерної цегли

До однієї з основних властивостей клінкерної цегли належить стійкість до високих та низьких температур. Спорудам, які облицьовані цим матеріалом, не страшні будь-які погодні умови. Клінкерна цегла має здатність до тривалого зберігання першопочаткового вигляду. Це означає, що будівля із неї буде мати свіжий та новий вигляд довгі роки. Клінкерна цегла дуже міцна, зважаючи на те, що вона проходить через процес випалу, під час якого температура сягає 1000 °C.

Великою перевагою цього матеріалу є різноманіття форми, розміру та кольору цегли. Це дозволяє підібрати оригінальне оформлення, яке ідеально підійде для будь-якої споруди і тішитиме око власника тривалий час. Відрізняється клінкерна цегла також поверхнею, що може мати глянцевий або матовий вигляд, облицювання якими надає зовсім різного вигляду. 

Призначення клінкерної цегли

Клінкер цегла з часом набирає дедалі більшої популярності, а сфери її використання значно розширюються. Проте однією з основних галузей її використання є облицювання фасадів будівель. Віконні прорізи також часто обрамлюють клінкерною цеглою. Нею ж облаштовують тераси.

Яку ж клінкерну цеглу вибрати?

Однією з найпопулярніших серед споживачів є клінкерна цегла від торгової марки "Керамейя", яка приваблює покупців чудовими характеристиками, широким вибором та помірною ціною. У фаворитах, за відгуками споживачів, цегла Roben, яка зарекомендувала себе як один з найнадійніших облицювальних матеріалів.

Якщо Ви шукаєте якісні будівельні матеріали, то пропонуємо Вам завітати на сторінку компанії "А-Квадрат", де ви зможете придбати необхідні матеріали для будівництва. Робіть замовлення у нас та отримуйте бонус – безкоштовну доставку в межах м. Луцька та Львова. Працюємо у м. Києві, по території Волинської та Львівської областей. Здійснюємо роздрібний та оптовий продаж. Крім зазначеного вище, ми також пропонуємо послуги спорудження альтанок, барбекю, парканів та інше. Усі пропозиції нашої фірми можна переглянути на сайті.

Співпрацюйте тільки з надійними компаніями! Саме такою є компанія "А-Квадрат". Детальну інформацію запитуйте у наших менеджерів-консультантів за номерами телефонів, які вказані в контактній інформації.