Цегла - вічний світовий тренд в будівництві

Цегла - винахід людей навіть не минулого століття. Історія цегли починається ще з часів Вавилонської вежі. Особливо важливу роль грала цегла в архітектурі Месопотамії і Стародавнього Риму.

Людство давно використовує її для будування житла та інших будівель. Використовується цегла для будівництва різних споруд та елементів будівлі, ідеально це купити цеглу Керамейя . Різні види застосовуються в різних областях будівництва.
Повнотілу цеглу застосовують:

  • для пристрою фундаменту і цоколя;
  • для будівництва зовнішніх сходів;
  • для зведення внутрішньокімнатних перегородок та стін;
  • для будівництва печей, камінів та димоходів;
  • для будівництва колон, шахт ліфтів, димових труб;
  • для влаштування підвальних приміщень.

Для створення складних архітектурних форм, будівництва будівель з колонами і склепіннями також використовують повнотілу цеглу. У цьому випадку вона необхідна для спорудження опорних колон для склепінь будинків і бань. Міцність і довговічність цегли робить її найкращим матеріалом для цієї мети. Тому і раніше, і зараз храми і церкви зводяться з цегли. Також цегла - це є ідеальний будівельний матеріал для зведення стін підвальних приміщень.

Зрозумівши, що лише збудувати помешкання замало, люди також почали використовувати цеглу для своїх естетичних забаганок. Найпоширеніше використання цегли в декорі у вигляді цегляної кладки в стилі ЛОФТ.

 Використання цегляної кладки в інтер'єрі популярно за рахунок великої кількості переваг:

  • поєднання з різними стилями інтер'єру;
  • максимально привабливий фон;
  • різноманітність варіантів творчості.

З цегли створюється ідеальне тло, яке буде виглядати органічно в будь-якому інтер'єрі, фон можна використовувати в якості акценту кімнати для різноманітності декору. Також, цеглу можна покрити фарбою, розписом, штукатуркою або навіть лаком, в будь-якому випадку результат не залишить вас розчарованим. Для шукачів ідеальної цегли можемо підказати де купити цеглу фагот чи цеглу рваний камінь.
Якщо залишилася після будівництва цегла, її можна використати для оформлення прибудинкової території, створення садових доріжок, оригінальних лавочок або бордюрів. Любителі барбекю можуть побудувати з цегли мангал, а квітникарі - клумбу. Зробити все це самостійно зовсім не складно, головне - проявити фантазію. Якщо самостійно робити немає бажання чи часу - довіртесь професіоналам.

Є щось старе чи нове, а є цегла - вічний світовий тренд у будівництві.

Компанія А-Квадрат - професіонали у світі цегли та каменю. Якщо тебе зацікавила стаття, отже тобі сподобається все, що пропонує компанія А-Квадрат.